KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004171
nr 1700 4171
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad -33, stilleben. Olja på duk, 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:59:04
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
900 kr